| oly_7105 a întrebat:

Vorbesc de ceva timp pe mess cu un baiat... dar astazi mi se parea extrem de distant.si imi raspundea scurt si sec la tot ce il intrebam. cum as putea sa aflu ce se intampla, mai ales ca l-am intrebat daca e suparat pe mine si mi-a zis ca nu.as vrea ca totul sa revina la normal.am nevoie de niste sfaturi pentru asta. funda

2 răspunsuri:
| whiterose_5684 a răspuns:

Pai vorbeste cu el da nu pe mess.M-am saturat de atata mess, ai vb cu el fata in fata sa-i vezi privirea, gesturile macar o data? poate are o zi proasta

| shtefy a răspuns:

Pai poate se simte rau, poate a patit ceva naspa, poate nu are chef de vorba.eu unul zic sa il intrebi ce a facut astazi, sa incerci sa afli tu sa-l tragi de limba sau ceva dar asa discret...sau intreaba-l direct ce impresie ai despre comportamentul din ziua asta sau ceva d genu parerea mea...bafta