| anonim_4396 a întrebat:

happy Vorbesc de ceva vreme cu un tip, cam de 2 zile, vorbim online.Il cunosc dar nu am vorbit niciodata face to face. Vreau sa fie doar al meu,il vreau,ce pot face ca sa il cuceresc. Nu stiu exact daca ma place, dar suntem l inceput, abia am vb 2 zile, help

8 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Tinand cont de faptul ca vorbiti de abia 2 zile...mai poti astepta catva timp(1 saptamana, 2, 3). Si daca tu chiar il doresti asa de tare, propune-i o intalnire.

| BANN3R a răspuns:

Vad o mare problema aici.
"Vorbesc de ceva vreme cu un tip" = 2 zile
"Il cunosc dar nu am vorbit niciodata face to face. " dar vrei sa fie al tau.

Ia si cunoastel intai. intalnestete cu el... lasa sa mearga totul de la sine. Ai mai mult de 14 ani?

| Manuela18 a răspuns:

Relatiile pe internet nu sunt asa sigure. E usor sa te indragostesti de o persoana virtuala pentru ca nu ii cunosti defectele, nu stii cum reactioneaza in situatii dificile, nu stii din ce familie provine, ce fel de om este etc. 2 zile e foarte putin timp,banuiesc ca nu vorbesti cu el non-stop si nu il cunosti foarte bine,fa ce crezi tu ca e mai bine dar nu pune mult suflet de la inceput.
Ca sa-l cuceresti poti fi mai draguta cu el,sa-i faci complimente,sa-i dai atentie, sa-i zici ca are dreptate, sa fii mai feminina, nu fi geloasa si nu fa scene de gelozie ca asta sigur il va indeparta, fii tu insati si o sa-l cucerestiwinking bafta!

| JustLikeHeaven a răspuns (pentru Manuela18):

Il cunosk, e din oras, e din gasca, dar nu am vorbit cu el

| YourCupidon a răspuns:

Vad ca tare hotarata mai esti..il vrei il vrei

| JustLikeHeaven a răspuns (pentru YourCupidon):

Am fost invatata asa, am primit mereu tot ce am vrut

| BANN3R a răspuns (pentru JustLikeHeaven):

Ai grija sa nu primesti si bonus tura asta...
Daca te oferi pe tava unui baiat... o sa fii jucaria lui...