| lucu a întrebat:

Vorbiti singuri?laughing

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Nu e nimic ciudat in asta si mie mi se intampla...atunci cand sunt singura vorbesc singura.Nu vorbesc mai mult decat trebuie cu totii avem ciudateniile noastre. Mi se întâmplă destul de des, mai ales când sunt nervoasăX-(Uneori cand sunt singura cant destul de tarewhistlingVorbesc singura cand sunt acasa singura dar cu cineva de fata never:Ogandesc cateodata cu voce tare de ma face mama 'nebuna'laughingstraniu... buhdon't tell anyone

25 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai sincer? Da! Am momente cand vorbesc singura, nu ca as fi nebuna(cel putin asa sper), dar uneori ma linisteste, adesea gandesc cu voce tare, asta doar cand nu e nimeni in preajmahee hee.

| Arthur a răspuns:

Da. Prietena mea nu asculta mai niciodata ce vorbesc, asa ca ii dau inainte ca televizorul.hee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cateodata da laughing
Chiar azi s-a intamplat astalaughing Cand am dat peste profa de romana din greseala si era sa isi rupa gatu laughing whistling
Si vb singura '' off Roxana nu puteai sa te impingi mai tare in ea?''laughing

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu prea... dar mai am momentehappy

| Ana a răspuns:

Da laughing gandesc cu voce tare, bine... ca doar at cand sunt singura big grin

| Marii a răspuns:

Am momente cand vorbesc cu cainele meu, unii spun ca vorbesc singura, eu cred ca intr-un fel cainele ma asculta; sau cand ma lovesc, pierd, sparg ceva injur destul de tare.laughing

| xibalba a răspuns:

Da, mi se intampla. Dar nu vorbesc de nebuna, sunt constienta ca vorbesc singura. Decat sa fie liniste, mai bine vorbesc eu.

| Pho3nix a răspuns:

Uneori da.
Uneori vorbesc si la pereti. laughing

| Zâmbărici a răspuns:

Cateodata dalaughinglaughing
Cand o profa' imi reproseaza ceva sau imi zice nu stiu ce eu merg in banca si incep de toate neamurile eilaughing
Sau cand scap ceva din mana incep sa zic:"e pe jos ca pe sus m-am uitat"
Da' tu vorbesti singurlaughing

| Andreeagen a răspuns:

Nu e zi fara sa nu fi vorbit macar odatabig grin

Pana de curand credeam ca nu sunt eu pe creanga mea dar am realizat ca e un lucru firesc si ca nu e om sa nu fi facut asta macar o datahappy

| larrii a răspuns:

Cand sunt nervoasa si singura acasa
rolling on the floor))

Răspuns utilizator avertizat
| aditzuca a răspuns:

Cand ma enervez sau cind ma impiedic de cevacryingimi strica buna dispozitiex-(

| soricica a răspuns:

Da...gandesc cu voce tare, sau cand vorbesc pe mess inainte sa scriu mesajul il zic cu voce tare sau chiar in timp ce-l sciu, dar nu stiu de ce. Cand mi se mai intampla ceva atunci mai vorbesc singura, si apoi ma simt mai binebig grin
Bye:*

| alexutzu00791 a răspuns:

Tocmai imi dau lucrarea de licenta, sunt expertsmug

| maria1992 a răspuns:

Nu vorbesc niciodata cu mine insami, ca in filme (cel putin nu cu voce tare), dar mai vorbesc cu obiectelelaughing...

| Psycho a răspuns:

Foarte des si foarte mult.

| AlecSSyA a răspuns:

Nu, dar cunosc multe persoane care vorbesc singure.

| nutzu' a răspuns:

Cand port un dialog cu profiii...parca vorbesc singur, dealtfel si ei la fel.

Răspuns utilizator avertizat
| NONAMEONe a răspuns:

Recomand spitalul 5+4 sad poaTE TE ajuta

| Nimeni_7600 a răspuns:

Idem Andreea big grin:*

| alyx a răspuns:

Da, cateodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cand ma impiedic thinking Sau nu se pune thinking ca vb cu trotuaru. ma rog il insult laughing).

| SERIALS a răspuns:

Uneori se mai intampla sa mai zic niste vorbe, mai ales cand sunt iritat big grin Oare vorbesc si altii singuri?

Întrebări similare