| M3ntosana a întrebat:

Vorbiti uneori singuri?laughinglaughing

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Niciodata singura.Mereu cu minewinking

| fluturas a răspuns:

Da, tot timpul laughing cand vreau sa vb cu o persoana inteligenta, vb singura laughing smug tongue

| Cσσкiє a răspuns:

Dacă persoana cu care aş vorbi ar fi considerată un nimeni, atunci da.

| yellowalien a răspuns:

Da, ma mai apuca. chatterbox

| marrr a răspuns:

Dabig grin Si imi place. Cateodata fac asta inainte de vreun proiect, ca sa ma antrenezlaughing Sau cand stiu ca am un rol intr-o piesa(se mai fac astfel de piese la scoala mea). Cateodata vorbesc cu mine insami cand sunt suparata si nu are cine sa ma asculte, sau doar ca sa ma descarc. ori ma gandesc la vreun baiat in timpul orelor si imi mai trece prin gand o intrebare."Oare ce-o face acum?batting eyelashes","Se gandeste la mine?"laughing.

| Rukhsandra a răspuns:

Da rolling on the floor...si nu sunt nebuna rolling on the floor
cand numai pot sa tin in mine si nu are cine ma asculte incep sa vorbesc singura si plang...defapt incep sa ma descarc

| Ana a răspuns:

Da laughing cateodata laughing

| Mjdolhfi a răspuns:

Mai vorbesc! Si ma uit in oglinda si ma intreb ce am? sunt nebuna? Iar dupa zic lasa hai sa continuilaughinglaughing.

| Coriii a răspuns:

Eu mai mereu stau singura si incep sa injur cand am draki laughing

| Frogie a răspuns:

Doar cand sunt nervoasa sau prea fericita! laughing Deci, foarte des! laughing

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Da! Mai mereulaughing.
Imi place cand sunt singura acasa sa vorbesc, sa spun chestii...secrete.rolling on the floor
Si la scoala vorbesc singura. straight face laughing

| Shift a răspuns:

Nu o. o
Eu?! Sa vorbesc singura?! Ma crezi nebuna?!
Eu vorbesc cu cea de'a doua „Eu" care imi da mereu dreptate. Mai bine asa decat cu altii care sa ma contrazica.laughing
Mai fac cateodata :
„Nu'i asa? Asa'i oh go on " laughing
Cand am nervi ma inchid in camera si incep sa vorbesc singura oh go on
Ceva de genu : „ Pff...cat de proasta pot fi! Dar nu e vina mea! Nu stiam ca... Ma mint singura! Stiam! Ce proasta sunt!" laughing
Sau ma trezesc ca gandesc cu voce tare. laughing
Nu mi se pare ceva neobisnuit sa vorbesti singur. E un fel in care te descarci.
Cel putin la mine merge.
„Hai ca trec si peste asta oh go on"

Oricum ...bye bye! Ma duc sa ma joc cu prietenul meu imaginar smug laughing

| Daiana90 a răspuns:

Tot timpul, vorbesc ca si cand as fi doua persoane.mai bine vorbesc cu mine decat cu altii care imi spun secretele la toata lumea. mie mi se pare ceva absolut normal, intr-un fel ma descarc si ma simt mai bine.

| shadovv a răspuns:

Niciodata... dar in gandul meu vorbesc singur intruna. Nu cred ca m am oprit vreodata din vorbit in gand laughing

| M3ntosana explică:

Bunahappy
Niki euhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| row a răspuns:

Mereu laughing