| adelaadelaadela a întrebat:

Voua nu va este greu sa recunoasteti ca ati gresit?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La inceput e greu. Dar te gandesti ca numai un om adevarat isi poate recunoaste greselile, iar daca n-o faci esti o carpa fara demnitate, atunci incepi sa-ti doresti sa fii mai puternic si devii puternic si demn.

| MariukS a răspuns:

Ba da... cam foarte greu. Adica nici nu stiu cum va reactiona acea persoana si mai ales cand stiu ca am facut o mare greseala si imi vine foarte greu s.o spun si sa recunosc.

| Felys a răspuns:

Toti oamenii mai gresesc, nu te pune nimeni la zid daca recunosti, deci de ce ar fi greu asta?

| PrettySmile a răspuns:

Nu...