| anonim_4396 a întrebat:

Voua v-ar convenii daca o prietena(destul de buna dar nu cea mai buna)cand ati vorbii la telefon v-ar inchide pentru ca i-ati spus ca i-ati copiat statusul dar incepe mie mi-a spus si nu stiu ce dar l-a pus dupa ce l-a vazut pe al meu si mi-a inchis
Dar ma dispera fitele ei asa ca...deci nu mai pot nu mai vreau sa stau cu ea pentru ca face asa desi ma intelegeam destul de bine... dar nu pot sa ignor fitele ei angry
Nu mai pot ce sa fac? MA dispera non stop eu sunt scorpion si sunt mai perversa si nu stiu cum si nu stiu ce si e cea mai tare zodie si bla bla bla
Voi ce ati face deci practic nu mai pot ma enerveaza non stop si sa se poarte atunci urat cu altcineva m-am saturat nu mai pot nu mai rezist si cand ii zic ca are fite incepe ca nu desi la hi5 si yahoo are fetita cu fite si ii place sa i se zica asa si nu mai pot mor deci mor

Va rog ajutati-macrying
Si va rog iertati-mi greselile de ortografie deca sunthappy

7 răspunsuri:
| 孫燕姿 a răspuns:

Pai...eu cred ca ar trebui sa discuti cu ea, sa-i explici ce te deranjeaza si daca nu intelege si are tot fite, indeparteaza-te de ea. Nu spun sa o ignori complet, trateaz-o de parca ar fi o simpla cunostinta nu o prietena buna pentru ca, se pare, ca nici nu e o prietena buna!
SUCCES.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa adaug ca mereu toate lucrurile ei sunt cele mai faine si mereu ea e cea mai grozava si ma dispera mereu eu am cei mai frumosi pesti (gupi) iar ai mei cica sunt urati (neoni) desi mie imi plac astia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si acum cica a inchis ca trebuie sa manance dar nici macar ma duc sa mananc vorbim mai tarziu nu poate sa spuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ignora*ma scuzatiblushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca*iar ma scuzati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol, deci daca te streseaza atata eu nu cred ca aia e o pr -.-, poti sa o ignori sau sa discuti cu ea, dar dupa cum spui ca are prea multe fite, mai bine ignoro xD

| sweetioana_8709 a răspuns:

Pai daca esti prietena buna cu ea ar trebui sa ii explici ce te deranjeaza dar statusul nu este un motiv de cearta.Parerea mea este ca atunci cand te supara cu ceva ar trebui sa ii spui nu sa lasi sa treaca totul de la sine iar daca vezi ca dupa un timp nu se schimba si nu ii pasa de ce ii zici poate ar fi mai bine sa luati o pauza