| Eleva10 a întrebat:

Voua va pare rau ca s-a terminat Narcisa Salbatica?

6 răspunsuri:
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Nu. adica era o porcarie!

| Doηηa a răspuns:

Da, imi pare rau! straight face

| perryornitorinca a răspuns:

Dupa ce l.am urat atat timp si era doar un serial la care ma uitam doar pentru ca nu aveam ce face am ajuns sa o ador si daca s.ar putea sa fi luat doar o pauza de 2-3 saptamani nu mi-ar fi parut rau dar pentru ca s-a terminat sezonul chiar imi pare rau!sad dar totusi mai misto e pariu cu viata tongue

| Lullabies a răspuns:

Da. Adoram serialul. Si ideea e ca s-a terminat si destul de prost, din punctul meu de vedere. Adica nu ma asteptam ca Manuela sa se recasatoreasca...

| eliza15 a răspuns:

Da,chiar mi-a placut mult