| JamilaGizeh a întrebat:

Voua va place cum sta parul dupa ce a fost prins in codite impletite? Poze ceva?

4 răspunsuri:
| MissDyDee a răspuns:

Clar mie nu-mi place cum imi sta parul dupa ce a fost prins in codite...sta prea valvoi si prea...prea intr-un fel care nu-mi place:)). depinde si de lungimea parului daca e mai lung poate sta mai bine. dar uite poza cam cum ar sta:):
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:54, i:184

| Amy240 a răspuns:

Mie imi place foarte mult si cred ca imi sta bine. Mai ales cand ma vad cu parul asa de carliontat happy

| Areen a răspuns:

Eu pot sa spun ca mie imi sta chiar bine parul dupa ce e prins in codite. Adica eu ca sa am parul gen 'creponat', dupa ce mi-l spal il prind in codite. Si pana dimineata il las asa. Imi sta bufant chiar f frumos. Nu am poza sa-ti arat, sorry :'3

| elenush_5905 a răspuns:

Depinde de care codite zici. daca zici de cele pe piele mie una imi place foarte mult https://www.facebook.com/......media/set/ uite o poza cum imi sta mie.acum depinde dde care codite. daca de astea... sper ca te-am ajutat