| FeTTiza a întrebat:

Voua va place de Adam Lambert. Cel mai bun raspuns are fundita happy

Răspuns Câştigător
| ioana181 a răspuns:

Normal ca imi place de el, chiar daca lui nu i-ar placea in veci de mine (pentru ca are alte "gusturi" laughing). El e genul de tip care a socat fetele din lumea-ntreaga cand a anuntat ca este gay, deoarece este atat de frumos si talentat. Despre cantecele lui, ascult mereu la maxim "What do you want from me?".

10 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Sigur ca imi place Adam Lambert, mai ales Whataya want from me si kiss and tell, este frumos cu ochisorii aia albastri, si gurita aia. love struck Pacat doar ca-i plac barbatii, nu fetele. crying

| OanaG a răspuns:

Daa, imi plac piesele lui in special "what you want from me" e dragut tipu` whistling love struck

| ╔═.♥.══════╗ a răspuns:

Da am vreo zece postere cu el in camera arata chiar fff bine pacath ca ii gay...are un talent aparte si stie ce sa faca ca el

| flafyyAdamLambert a răspuns:

Il adorrrrr si atat love struck mai mult nu am ce sa spun nu am cuvinte pentru el in afara de extraordinar

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

Da, imi place. are originalitate, face show-uri ca lumea, o voce buna...nu ma deranjeaza faptul ca e gay, pentru ca 1 a recunoscut ca este 2.si ce daca este gay, se ia dupa instincte...si il apreciez pentru. asta.in materie de melodii cred ca sunt bune:whataya want from me, for your entertaiment, if i had you, no boundaries, aftermath, mad world(studio). Si ochii lui nu sunt doar albastrii. daca te uiti doar la whataya want from me vezi ca sunt albastrii. dar de fapt sunt in 2 anotimpuri:adica albastrii in jumatate de an. de ex albastrii:toamna si iarna, si verzi :primavara si var. E un om uimitor

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

Da @miyahara am vazut American Muzic Awards si consider ca a avut o prestatie grandioasa... a facut cel mai tare spectacol, nu ca Gaga care a fost varza... ce a facut atat de rau l-a sarutat pe chitaristul lui si a mimat sexul oral. mie mi se pare absolut normal

| FeTTiza explică:

Da pacat ca e gay

| Cosmina_1622 a răspuns:

Da normal ca'mi place... are un stil aparte happy

| mih5a a răspuns:

Tipu e dus:))
Gay, gay dar ai vazut asta? http://www.youtube.com/watch?v=Z_b8jYryGBo
Frate am murit de ras pe bune ai vazut filmul cu ''Adams Family''?
Seamana cu aia:P
Nu te supara pe mine

| Madi_6346 a răspuns:

Da si nu ma deranjeaza faptul ca e pe gay e atat de tare si are o voce extraordinara si are melodile minunate in plus arata foarte bine pentru 28 de anibig grin