| viatadecacatt a întrebat:

Voua va place expresia aia "Va pupa Jean!" de la dansez pentru tinelaughing)?

25 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalaughing
Eu in fiecare saptamana urmaresc emisiunea''Dansez pentru tine''love struckIar Jean m-a impresionat happyDanseaza foarte bine si pe langa asta e cel mai amuzantlaughing

| Marii a răspuns:

Jean sa ma pupe in locul cu care stau acum pe scaun. happy

mira
| mira a răspuns:

Suna oribil.

| xibalba a răspuns:

Idem mira. Chiar suna oribil.

| Klara a răspuns:

Jean seamana cu Michael Jacksonrolling on the floor da' tot e naspa pentru ca e manelist si oltean

| viatadecacatt explică:

Da stiu ca e cantaret de manele..nu-mi plac melodiile lui imi place doar asa expresia aia felul lui mai amuzant asalaughing

| Aliyaa a răspuns:

Da imi placelove struckeste foarte funny si in plus danseaza f bine!love struck
va pupa sweetgirl!laughing

| sHock a răspuns:

La nebunie chiarlaughing
e cel mai tare ma jurlaughing

| mariutza a răspuns:

Dap imi placehee hee ii foarte amuzant Jean! sa'i ajute D-zeu sa castige concursul :*

| ZuuZaaA a răspuns:

Daaa imi place! cu toate ca e manelist... e un tip super de treabahappy e baiat bun! si mi se pare ca sunt cea mai draguta pereche din concurs
xoxo:*

| demonel a răspuns:

Number one

va pupa deomnel parca suna mai bine

| asdffghjjkl a răspuns:

E calumea big grin

| BabyRosse a răspuns:

Asa si asa. E amuzanta.

| loveyousomuch92 a răspuns:

Normal! e amuzanta cred ca el si cu Bursucu sunt cei mai amuzanti! e super echipa si sper sa castige tot concursul!

| DarknessKirin a răspuns:

Mie da rolling on the floor o pizza cu peperoni va rog. fara pui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde Doamne iarta-ma ma pupa? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AAAAHHH normal! hai Craiova hai Craiova... Va pupa jean :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt roacarita, dar mie simpatic manelistu asta laughing e prima si singura exceptie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jean e super draguta, frumos, simpatic etc etc te pooop jean

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne... ma zgarie pe creieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place, si am crezut din prima clipa cand l-am auzit ca acest 'salut' o sa faca furori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgian_93_2009

| flacaraiubyry a răspuns:

E cel mai tare jean, si expresia"va pupa jean"e bestiala

| badlee a răspuns:

Da, imi place sloganullaughing e foarte funny! si app de comentariul stupid al unuia care wow pledeaza ca e anti-manele[asa se deduce]a lu' Mary asta sau ala... app, penibil chiar! Adica eu nu8 vad nicio problema daca e manelist, atata timp cat nu face rau nimanui si mai are si vice... e ok. Nu sunt fan manele insa e un baiat de treaba, care stie sa se faca placut prin carisma si energia pozitiva care o da in jurul sau. Se vede ca e un baiat "iesit in lume" care chiar daca nu are studiile necesare si-a facut o oarecare scoala a vietii care e mult mai importanta. Nu pot spune ca sunt o persoana care ii place pe rromi, insa sunt unii demni de respect si jos palaria. Urasc rromii strazilor, acei jegosi, care sunt intr-adevar niste infractori, insa cu cei realizati, am toata stima. Ceea ce fac unii se numeste ura rasial; in aceasta lume e loc pentru toata lumea indiferent de rasa. Si legat de Jean, bravo tie, esti un invingator; personal, eu chiar am o parere foarte buna de el. big grin