| IustinaSiAtat a întrebat:

Voua va place istoria? Argumentati

1 răspuns:
| Dean1996 a răspuns:

Ca materie da, imi place, dar de anul asta, pentru ca in anii trecuti(a 5a, a6a si a 7a) am avut un profesor care cauta doar sa dea note si sa scape, sa vina vacanta, cam ca elevii asalaughing
Dar anul asta am un profesor super:X:X si imi place foarte mult de el, e favoritul meu, deci in concluzie da, imi place istoriahappy
Istoria nu este o materie foarte importanta, daca stai si te gandesti, pentru ca nimeni nu te va intreba cine a fost Mihai Viteazul sau atlcineva.in schimb geografia e mai importanta, dar mie imi place mai mult istoria, eu nu suport geografia, pur si simplu nu pot retine lacurile, si toate amanuntele alea.Si prefer istoria, la ea am dat si teza

Tie iti place?happy