| deutza_2137 a întrebat:

Voua va place scoala? explicati dc!

6 răspunsuri:
| CookieMonsta a răspuns:

Prieteni.
Tampenii.
Plictiseala.
Chiul.
Pauze.
Mancare de la fast-food.
Fugit pe holuri.
Batut ratati.
Injurat.
Dormit.
Copiat.
Trisat.
'Invatat.'
Teste \m/
Ascultari.
Note mari puse degeaba

| Dizz a răspuns:

Da, pentru colegii mei =p~.
Si nu pentru ca e nevoie de munca ca sa nu fii prostu' clasei, poate ca nu iti plac toate materiile sau profesorii, te mai plictisesti chatterbox. etc, etc laughing

| dany3la a răspuns:

Buna! Uneori imi place, alteori nu.De ex.am stat o zi acasa pentru ca am racit si m-am plictisit foarte tare,deci nu mai stiam ce sa fac, intram pe mess dar nu era nimeni, ascultam muzica vreo 15 minute dupa aia ce sa fac, macar la scoala ai companie nu te plictisesti si macar iti dezvolti inteligenta.
Ps.Acum am terminat clasa a IX-a.

| ombladon a răspuns:

O urasc dc? pentru ca nu imi place laughing

| AnonimusGirl a răspuns:

Unele zile sunt chiar tari ...atunci cand razi cu colegii cand mai vine un profesor de treaba si face misto cu tine de altii sau cand razi de femeia de serviciu!rolling on the floor daca nu esti un dala care tocesti in continu' ci doar esti destept e f tare... :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui naibi sa ii placa scoala?! trebuie sa fii un cap de ourolling on the floor
Ce sa iti placa, sa stai in gura profesorului in timp ce iti explica cum sa faci o ecuatie sau o problema la geometrie sau cum sa analizezi nu stiu ce..., si sa vezi in pauze cum se bat aia din cls. ce sa iti placa?!? CE?!straight face
Unor copii le place, si asta ma intreb si eu! oare ce, sa iti placa la scoala?thinking sau oare, spun asa ca vor sa se dea parintii mari cu ei laughing)))