| Ilie_Ilinca_1971 a întrebat:

Voua vi s-a intamplat sa va indragostiti de un baiat/ o fata dintr-un film/serial?
Scuzati categoria! happy

13 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Dragostea adevarat e ceva mult mai mult.
asta de acre vorbesti tu este admiratie fata de un actor. practic te-ai indragostit de un om fals, el nu e in viata reala cum il vezi tu in film

| Ilie_Ilinca_1971 explică (pentru wolder):

De fapt la mine e mai mult o "obsesie"..Cred ca trebuie' sa vad un psiholog rolling on the floor)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, in schimb m am atasat de pesonaeje cand ma uitam la Friends

| Ilie_Ilinca_1971 explică (pentru suntserios):

Si eu ma uit la Friends! ♥ rolling on the floor)))

| OnuOnulică a răspuns:

Nu...și sincer nici nu vreau laughing

| neutrino a răspuns:

Mai de mult, o colega a jucat intr-un serial, si de atunci m-am indragostit de ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda xD cand eram mai mica happy

| j1NNNx a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat happy

| bbu2eugen a răspuns:

Da laughing

| Ilie_Ilinca_1971 explică (pentru bbu2eugen):

De cine? Sunt curioasa! Vreau sa vad daca mai sunt oameni ca mine care se indragostesc de personaje rolling on the floor))

| bbu2eugen a răspuns (pentru Ilie_Ilinca_1971):

Cand eram mica de unu din reasling si nu john cena laughing Da bine nu i serial laughing)) pai de damon cred ca ala o fost cel mai frumos laughing) dexter laughing Unu din anatomia lu grey sunt multi laughing)

| Winchester308 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat.Mi s-a intamplat decat sa ma trezesc zicand "ba da' stai asa ca asta-i buna frate...".

| medlygrey a răspuns:

Nu pot spune ca m-am indragostit la fel de mult ca de o persoana adevarata, dar DA, m-am indragostit de persoane ireale si inca le mai iubesc. Poate sunt prea pesimista, dar uneori e mai placut sa te indragostit de o persoana care nu te poate rani si este perfecta din toate punctele de vedere