| anonim_4396 a întrebat:

Vouă vi se intampla cand vedeti cunostinte vechi, profesori, foști colegi, foști vecini, sa va vina sa ii evitati? Sa nu aveti chef de ei? Chiar dacă nu v-ati certat ci pur si simplu nu aveti chef sa vorbiti cu ei.
Mie mi se intampla mereu, mai ales că sunt persoane cu care as putea sa comunic pe retele de socializare, dar nu se intampla aceasta comunicare. Poate de asta nu am chef de ei, pentru ca stiu ca sunt acolo pe Facebook de exemplu, stiu ca imi vad pozele si cand e ziua mea dar nu zic nimic, sunt acolo si atat.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Uneori.

| llleo a răspuns:

Da, clar. big grin

Răspuns utilizator avertizat