| drelisav a întrebat:

Vrea cineva lentile de contact cu doar 110 lei. tel 0728508756

2 răspunsuri:
| rucsy_7574 a răspuns:

" cu doar 110 lei? laughing ai spus doaaar?

Sfat : Mai bine va luati de la salon cu 140 6 pack stiti ca nu le-a purtat nimeni pe langa primesti crema pentru ingrijire day acuve moist.

Iar lentilele de contact nu se pun asa aiurea. Se face o consultatie dupa care ti se recomanda tipul de lentile.

| me a răspuns:

App cred ca rucsy te-a lamurit dar sa stii ca TPU nu e site de vanzari intra pa siteuri de specialitate si vinde cat vrei!