| Logan55 a întrebat:

Vrea cineva sa faca bani pe net? Nu sunt genul care sa spuna "faci 100$ pe zi" cu metoda mea faci maxim 50$ pe saptamana, asta cu putina munca.

V-am spus, fara putina munca nu faceti prea mult, max 1 dolar zilnic, dar daca vreti mai mult trebuie sa va dati interesul.

Daca vreti dovezi de plata si sa va inscrieti lasati adresa voastra de e-mai.

3 răspunsuri:
| xRomanianGirlx a răspuns:

Ioanatarnavean@yahoo.ro

| VladRares a răspuns:

Intai doresc certitudinea ca ceea ce am sa muncesc este legal si daca este doresc mai multe detalii despre sarcina pe care o sa o am. Multumesc

| VadTot a răspuns:

Ar trebui sa iei legatura cu cei de la ministerul Muncii asa vom scapa de someri si toata lumea va avea de munca si Criza Financiara in Romania Va disparealaughing