| sweetgirl_2938 a întrebat:

Vreau ca maine sa scapd e scoala. Ce pot sa fac. dar fara creta ca isi vor da seama.altceva ce pot sa iau. funda.love struck dar nu imi dati raspunsuri care mai de care tampite...

Va rog ajutati-ma si cat mai repede, merci anticipatt.

Răspuns Câştigător
| InLove a răspuns:

Pai, cred ca ai pute sa te prefaci cat imi bine, de dai cu ceva mai albin obraji, sa pari palida, sa tii ochi, cam asa, intre deschisi, sa umblii, mai ciocus! laughing) si sa stai cu mana tot timpul pe stomac si pe frunte, ca si cum tear dura, asta daca vrei sa scapi de la scoala cand esti inainte de ora respectiva! sper sa it ireuseasca, daca e o urgenta

6 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Chiuleste pur si simplu. thinking
Mananca alimente care provoaca diaree. rolling on the floor
Prefa`te ca esti pe stop si curge ca la robinet, eventual mai adauga si tu bulion, ceva acolo, ca sa-ti pacalesti parintii. laughing
Poti sa-ti rupi o mana laughing
Gasesti tu ceva. laughing

| Kenny a răspuns:

Ma, te prefaci ca ti-a venit. Nu trebuie' sa fie pe bune. laughing

| Kenny a răspuns:

Ma, cand am zis faza cu robinetu' m-am referit la altceva.Normal ca mergem la scoala si cand avem ciclu, dar m`am gandit ca daca`si face parintii sa creada ca ii curge PREA MULT o s`o tina acasa. laughing

| laura23 a răspuns:

Prefa-te ca te doare o masea sau ca teinteapa o ureche si te doare tot capul. Crede-am ca functioneaza big grin iti zic din proprie experienta
dar vezi sa nu te bufneasca rasul cand te prefaci

| sweetgirl_2938 explică:

Nu mi-a venit ciclucrying dar bune ideei da nu functioneaza in cazul meulaughingsad
nu vrea sa imi rup manalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voua cand va vine stati acasa? Mie cand im vine chiar daca ar curge ca robinetul (si obicei asa este) tot merg la liceu
. Odata eu nu puteam sa stau la liceu dar am stat. Imi era FOARTE rau, ma durea burta, nu stiu ce mancasem, si ma duceam la baie (la liceu ) stateam toata pauza (si nu mint) dupa aia veneam la ora si ma lua iar durerea de burta (chiar daca fusesem toata pauza), ma abtineam cat puteam, da ma lua cu transpiratile, dupa aia ceream voie si in ore dar spre sfarsitul orelor, mai aveam vreo 2 3 ore ma mai durea burta dar nu asa tare, si puteam sa ma abtin.Cand am ajuns acasa m-am dus la toaleta si nu mai aveam ce sa fac, pentru ca toata "treaba" o facusem la liceu in pauze si in ore
deci a-ti fi rau nu este un motiv de a fi scutita.nici daca iti "vine"