| Adiiii a întrebat:

Vreau cat mai multe idei de provocari pe mess. Vreau idei greu de facut Cel cu cele mai bune idei, amuzante primeste >>fundita.happy

4 răspunsuri:
| GeoOrgiannna a răspuns:

Sa trimita mass cu :
caut sotz, cu parul` alb in cap, intre 1. 50- 1. 55, dace se poate, cu carja, care sa stea la tv, sa fie om gospodar si inteligent. Aaaa si sa nu uit : SA N`AIBA MOSTENITOR )

| SyMy24 a răspuns:

PAi sa dea web la toti cei din lista sa(ma refer la cei care sunt online)daca are webwinking
Sa trimita un mass in care sa scrie ce ii spui tutongue
sa scrie la status: Copil tembelbatting eyelashes pierdut borcan zacuscatongue sau un alt status(care il vrei tu)

CAm atat imi vine in mintetongue
Bye!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dea web, mass-uri. Sa-si puna ce status sau avatar vrei tu. Dar daca tot vrei ceva greu, provoaca-i sa-ti spuna ceva. Orice vrei tu sa aflii in momentul respectiv.

| Channah_7470 a răspuns:

Pentru o fata: da-ti jos tricoul si apoi da web. laughing