| Brun3tte a întrebat:

Vreau cel mai frumos status de dragoste.dar.mai noi.love struckbatting eyelashes

>plsbig grin< dar sa fie frumoasee love struck

50 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Eu sunt de parere ca cele mai frumoase statusuri de dragoste sunt cele care vin din inima ta, compuse de tine.ai putea sa te inspiri din melodii de exemplu, sau mai bine sa le gandesti chiar tuhappysunt sigura ca din adancul sufletului tau vei gasi ceva frumos sa-ti pui la status. te pup:*

Răspuns utilizator avertizat
| Vizitiul a răspuns:

Important e sa porti in suflet ce ai de purtat, nu sa afisezi pe toate gardurile. Moda asta...

Răspuns utilizator avertizat
| eveline a răspuns:

Stiu eu cateva-mi se par cele mai frumoase:X

Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''. Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas-Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind-Care te saruta pe frunte-Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA. Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit. Care in prezenta prietenilor te ia de mana. Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste-si probabil ca. te va iubi mereu.

Te iubesc pentru ca. imi alungi singuratatea intr-o lume plina si aglomerata. Te iubesc pentru ca, fara tine e greu si nu ma pot regasi. Te iubesc si sunt definitia fericirii eterne. Te iubesc pentru simplele banalitati pe care le faci, te iubesc pentru ca bei apa, pentru felul in care te incalti, pentru felul in care porti diferite obiecte. Te iubesc pentru linistea daruita clipelor alaturi, te iubesc pentru ca imi zambesti, pentru ca ma alinti, pentru ca ma atingi, imbratisezi. Te iubesc pentru ca sarutul tau ma face sa simt ca traiesc fara regrete. Te iubesc pentru ca noptile sunt minunate alaturi de tine, triste cand lipsa ta umbreste zambetul meu. Te iubesc pentru ca traiesc implinirea mea totala. Te iubesc pentru ca esti totul meu. Te iubesc pentru viitorul meu, al nostru. Te iubesc cand te alinti, te ador cand imi vb. Te iubesc pentru a tot ce esti, realizezi sau nu. Te iubesc in mod obsesiv. Te iubesc in mod patetic. Te iubesc orbeste. Te iubesc. Stii ce? Te iubesc si pentru simplul fapt ca existi

Sunt 5 lucuri in viata care nu pot fi recuperate:
1. o piatra dupa c ai aruncat-o in mare
2. o vb dupa ce ai spus-o
3. o sansa dupa ce ai pierdut-o
4. timpul dupa ce a trecut
5. iubirea pentru cel ce nu lupta:X:X:X:X
Cineva va fi intotdeuna aici

Cineva va fi intotdeuna aici sa te iubeasca, cineva va pretui intotdeuna caldura zambetului tau si fericirea inimii tale. Cineva va incerca intotdeuna sa gaseasca cuvinte sa-ti multumeasca pentru ca ai umplut viata cu vise devenite realitate si amintiri frumoase. Te iubesc nu doar pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt eu cand sunt cu tine. Te iubesc pentru ca ma ajuti sa fac din viata mea, nu o caverna, ci un templu, din faptele mele de zi cu zi, nu un repros, ci un cantec.
Cineva te va iubi intotdeuna, iar acel cineva voi fi intotdeuna EU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love in engleza, jaime in franceza, dar in stil moldovenesc purshisimplu te iubesc! 1

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Intra pe net si dai statusuri de dragoste ( acolo sunt foarte multe statusuri foarte frumoase happy )
Sper sa iti placabatting eyelashes
Imi dai fundita? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi caut jumatateaოm-am nascut intreaga

| steli a răspuns:

Cauta pe net...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador ca sunt atat de mica pe langa tine.Ador ca ma simt in siguranta langa tine. Te ador pe tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele prOvOcator danseaza, pe tOcuri nu pe masa le place bunu` gust si`O dOza de viata; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in *** de prost ca esti asa de mumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ty spun ceva nu ar trebui sa-ty spunem noi stts-uri pentru ca asa esti doar o plagiatoarewinking...Trebuie sa fi originalahappynu sa copiezi cea ce veziwinking...Ity dau un sfat nu trebuie sa te superi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RaW este fara iubire sad RaW este jhi cand iubesti:XRaWl cel mai mare este cand iubesti:X:Xlove struck iubit nu esti sadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regretzi? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu, am plecat si n`o sa mai vin. Tu plangi, mie`mi vine sa rad... e neplacut, dar gandeste`te ca a fost invers in trecut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii mei de un ocean mare vor sa te priveasca, buzele mele tanjesc dupa sarutarea ta, si inima mea cu un suflet mare vrea iubirea ta, ce zici imi poti oferi astea?
Ar trebui sa te denunt pentru trafic de droguri! Dar nu o fac pentru ca sunt dependenta… si as murii fara o doza zilnica din sarutarile tale!
Inima mea este ca un templu. Intri, te rogi si daca meriti ramai. Tu nici nu ai intrat, nici nu te-ai rugat si totusi ai ramas… oare de ce?
Tu boca a lado de la mia se transforme en un beso! Un beso de ti es un sueno, un sueno que eu lo amo! Te quiero y te voy amar siempre, mi amor, mi dulce amor…
Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreagadar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!
Dragostea e ca atunci cand calci pe cimentul moale…. chiar daca pleci, urmele iti raman acolo…
Esti primul` meu gand inainte de a ma trezi si esti ultimu` meu gand inainte de a ma culca…
Daca pe fiecare fulg de nea ar fi scris Te Iubesc si este ceea ce simt pentru tine ar trebui sa te uiti afara sa vezi ca a inceput sa ninga…
S-a mai dus o zi din calendar, eu tot mai tin la tine, viata mea se invarte ca un zar de cand nu mai esti cu mine, nici nu stiu ce drum sa mai aleg amintirile vreau sa le sterg si astept un semn de ce nu vi cand eu te chem…
Spune-mi unde esti, sa stiu unde sa caut! Spune-mi ce visezi, sa stiu ce sa iti dau! Spune-mi pe cine doresti, sa stiu cine trebuie sa fiu! Spune-mi ca ma iubesti!
Plecat in cautarea drumului spre inima ta…
Cand ai plecat ai luat cu tine si sufletul meu… Intoarce-te!
Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc!
Ma trezesc cu gandul la tine… ma gandesc tota ziua la tine… adorm cu tine in gand… te visez… dar tot imi e dor de tine… Oare de ce?
Daca as fi avut cate o bucatica din tine, de fiecare data cand am adormit cu tine in gand, acum te-as fi avut langa mine…
Daca ma iubesti de ce ma faci mereu sa plang?
Saruta-ma si vei vedea stelele. Iubeste-ma si ti le voi da…
Ori e alba, ori e neagra…mereu inima mea se-ntreaba…. daca am facut rau sau bine cand m-am indragostit de tine…
Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face…
Oricate necazuri atrag la mine, peste toate trec daca te am pe tine. Tu esti viata mea.Langa tine uit de necazurile toate. Tu imi dai putere sa merg mai departe!
Ce sa scriu?… nu incap decat 160 de caractere… oare de cate ori pot scrie TE IUBESC?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca Cineva M-ar Intreba Ce As Alege Intre Tine Si Viata? Eu As Alege Viata Iar Tu Ai Pleca Suparat Nestiind Ca Viata Mea Esti Tu:X:X:cryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut e atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut e atat de frumos sa iubesty si sa fi iubit

| Maya_9911 a răspuns:

Stii ca niciodata nu as putea sa te las big hug Iti spun si tie ce mereu imi spun si mie love struck Nu e tocmai totu' perfect sad dar o sa fie happy love struck`

Stiu ca e greu dar sunt aici love struck Gata sa te ridic cand simti ca pici :* Stiu ca astepti perioada in care va fi bine \:d/ Si cateodata ai impresia ca nu mai vine...

• Te`a iubit odata, si ai pierdut`o. In fine, nu tine doar de tine, ca daca te gandesti, tot el ti-a luat`o si tu ca prostu ai lasat`o! Tsi-a furat`o.

• Daca iti zambim nu inseamna ca te placem. Si daca iti vorbim frumos nu inseamna ca te iubimbatting eyelashes. Ci doar ca stim sa ne purtam blushing

Se numesc femei intretinute. Cine se ofera sa le ajute? Se numesc femei care stiu ce vor. Ele sunt zeite'n dormitor; x

• Iti respecti orgoliul tau de portelan dar pentru mine porti aceeasi iubire de golan [ e golan stiu foarte bine, dar golanu` asta ma iubejte doar pe mine love struck ]

• Luxul tine de bani, eleganta si de educatie! Fii eleganta, nu te vinde pe nimic!

• > TACI e un cuvant potrivit pentru tine. pai de cand vorbesti fa, tu, de mine? Inchide. ti gura, stapaneste. ti ura. Foloseste. ti gura, numai atunci cand sugi PULA! laughing

In c0ncluzie, ii uram, ii iubim, ii vrem, draq`uu sa-i intseleaga d` baieti.laughing

Recunosc ai jucat bine dar nu uita e 1-0 pentru mine :* • [ pentru ea e prea tarziu sa mai conteze vre`un efort! ]

ti-a ramas doar muzica ce te-a facut sa fii cum vrei. A fost langa tine mereu, la o distanta de`un "Play". happy

Iti musti buza, "doamne, ce buna'i proasta". Dar draga mea. Ai onoarea sa ma invidiezi cat vrea pielea ta. Stii cum e. Zdrentele tot zdrente raman, indiferent cat ai incerca.

Ch` e al meu`e al meu...Ch`e al tau nu ma intereseaza`winking

Asta micCa e o0 bestie smug` [Mai usho0r cu criticilE`love struck ca vo0rbelE nu` ne do0rwinking` suntem cuno0scuutee drepT fetele ce Se pisHa pe pAreriilE tutro0r` ~love struck!]

~Eu te iubesc :X, DAR ma gandesc cu GROAZA ca ma inshala amantu` tongue... U imi faci rau mie, Eu ii fac lu` altu`! laughing~

nu pUtem fi` inGerii nimanUi.pentrU Ca nOi` faCem raU oricUi

Ce ne mai tampestismugPe toate ne vrajestismug. Pe una ca o iubesti.Alta ca o dorestichatterbox. Una ca e frumoasa.Alta ca "hai la mine acasa."Stii ce? Mai bine lasa!batting eyelashes

Lumea te stie de golan stilat...chatterbox Ce sa faci?hee hee. Ti`e aiurea sa le zici...blushing K o fata te-a schimbat!winking:X

Crezi ca`i bine. Sa te insel si apoi sa vin la tine`? Sa intorc capul cand vine. Orice tip care arata bine?! laughing :Xbatting eyelashes smug

Fetele ca noi, au mereu fani ca voi`love struck happy.[le iubb`!love struck]

Problema cu basmele e ca ele o feresc pe fata de dezamagiri. În viata reala, printul nu pleaca cu printesa care ar trebui.winking

Sper sa iti fie de ajutor!kiss

| Maya_9911 a răspuns:

Stii ca niciodata nu as putea sa te las big hug Iti spun si tie ce mereu imi spun si mie love struck Nu e tocmai totu' perfect sad dar o sa fie happy love struck`

Stiu ca e greu dar sunt aici love struck Gata sa te ridic cand simti ca pici :* Stiu ca astepti perioada in care va fi bine \:d/ Si cateodata ai impresia ca nu mai vine ...

• Te`a iubit odata, si ai pierdut`o. In fine , nu tsine doar de tine, ca daca te gandesti , tot el tsi-a luat`o si tu ca prostu ai lasat`o ! Tsi-a furat`o .

• Daca iti zambim nu inseamna ca te placem. Si daca iti vorbim frumos nu inseamna ca te iubim batting eyelashes. Ci doar ca stim sa ne purtam blushing

Se numesc femei intretinute . Cine se ofera sa le ajute ? Se numesc femei care stiu ce vor . Ele sunt zeite'n dormitor ;x

• Iti respecti orgoliul thau de portelan dar pentru mine porti aceeasi iubire de golan [ e golan stiu foarte bine, dar golanu` asta ma iubejte doar pe mine love struck ]

• Luxul tine de bani, eleganta si de educatie ! Fii eleganta, nu te vinde pe nimic !

• > TACI e un cuvant potrivit pentru tine . pai de cand vorbesti fa, tu, de mine ? Inchide.ti gura, stapaneste.ti ura . Foloseste.ti gura, numai atunci cand sugi PULA ! laughing

In c0ncluzie,ii uram, ii iubim, ii vrem, draq`uu sa-i intseleaga d` baieti.laughing

Recunosc ai jucat bine dar nu uita e 1-0 pentru mine :* • [ pentru ea e prea tarziu sa mai conteze vre`un efort ! ]

ti-a ramas doar muzica ce te-a facut sa fii cum vrei. A fost langa tine mereu, la o distanta de`un "Play" . happy

Iti musti buza, "doamne, ce buna'i proasta" . Dar draga mea. Ai onoarea sa ma invidiezi cat vrea pielea ta. Stii cum e. Zdrentele tot zdrente raman, indiferent cat ai incerca.

Ch` e al meu`e al meu...Ch`e al tau nu ma intereseaza`winking

Asta micCa e o0 bestie smug` [Mai usho0r cu criticilE`love struck ca vo0rbelE nhu` ne do0r winking` sntem cuno0scuutee drepT fetele ce Se pisHa pe pAreriilE tutro0r` ~love struck !]

~Eu te iubesc :X ,DAR ma gandesc cu GROAZA ca ma inshala amantu` tongue...U imi faci rau mie ,Eu ii fac lu` altu` ! laughing~

nU pUtem fi` inGerii nimanUi.pentrU Ca nOi` faCem raU oricUi

Ce ne mai tampestismugPe toate ne vrajestismug.Pe una ca o iubesti.Alta ca o dorestichatterbox.Una ca e frumoasa.Alta ca "hai la mine acasa."Stii ce? Mai bine lasa!batting eyelashes

Lumea te stie de golan stilat...chatterbox Ce sa faci?hee hee.Ti`e aiurea sa le zici...blushing K o fatha te-a schimbat !winking:X

Crezi ca`i bine . Sa te insel si apoi sa vin la tine` ? Sa intorc capul cand vine . Orice tip kre arata bine ?! laughing :X batting eyelashes smug

Fetele ca noi, au mereu fani ca voi`love struck happy.[le iubb`!love struck]

Problema cu basmele e ca ele o feresc pe fata de dezamagiri. În viata reala, printul nu pleaca cu printesa care ar trebui.winking

Sper sa iti fie de ajutor!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu hamsterx cele mai frumoase statusuri de dragoste vi din inima ta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca statusurile cele mai frumoase sunt acelea care le faci u si depinde de starea care vte afli...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din greseala mea am invatat sa ma gandesc inainte de a spune ceva. cel mai durros lucru din inima mea e tot din vina mea:(( www.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un fulg, ce a cazut pe pamint, m-am indragostit de tine, si cind m-am dus in ceruri, am zis ingerilor ca pe pamint tot exista raiul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Let's play a love game! Do you want love, or you want fame? Are you in the game?[batting eyelashes]>"

"
Sper sa-ti placaa`happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma doboara singuratatea dar prezenta ta imi da speranta, ma omoara tacerea iar vocia ta imi da vieata, ma chinuie durerea iar sufletul tau imi da putere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o inima care la 2 se imparte, esti aproape si tostusi atat de departe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o inima care la 2 se imparte, esti aproape si tostusi atat de departe, departe!