| Miiny a întrebat:

Vreau doar sa stiu daca mai exista persoane care se mangaie in somn? Uneori am o mana ridicata si ma mangai cu cealalta, iar alteori ma mangai pe sani si pe burta. De cele mai multe ori ma trezesc cand ma mangai pe sani si e ciudat pentru ca ii las descoperiti

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Din punctul meu de vedere mangaierile au o tenta de erotism, dar sub forma primara de comunicare ce previlegiaza corpul decat cuvantul. Adica ai o placere.

Este si o alintatie care majoritatea oamenilor o doresc, si care ofera totusi o reala stare de mai bine. In acest sens, ar putea fi un indemn de a manifesta mai deschis tandretea.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici nu ma mir de ce te exciti in somn, cand te vad citind cartile Sandrei Brown happy
Inainte de culcare, ia si tu o carte politista, sau de povesti pentru copii si vei vedea ca-ti piere cheful de excitare si mangaiat erotic.

| Miiny explică (pentru Violleta2022):

Extraordinar,nu,nu visez nimic

| Sofer a răspuns:

Eu nu am întâmpinat pana acum acest fenomen. Poate ai vise frumoase excitante și te mângâi pe sânii :*.

| Miiny explică (pentru Sofer):

Nu,nu visez nimic