| Annaa_4696 a întrebat:

Vreau idei de coafuri simple, si rapide pentru scoala. ceva video. dar fara : cozi impletite [ doua cozi, o coada ], cozi neimpletite [ coada de cal, doua cozi sus si jos ], sau coada prinsa cu cleste, sau cu clame tip glamourette. cel mai bun raspuns, funda!

Răspuns Câştigător
| Inna16 a răspuns:

Pai iti lasi parul pe spate si iti iei numa un pic dni parti si ti`l prinzi cu o adgrafa de aia mica tip clema
Sau daca ai breton iti poti lasa parul pe spate si sa iti prinzi bretonu ssus - ar arata fain
Sau poti sa iti faci buclehappy
Sau sa ti`l tapezi [ numa ca nu prea ai vreme ]
Vezi ca sunt de cumparat un fel de agrafe care ti le pui pe par
Si arata ca si cum ii tapat
[Iei un pic de par din fata. il ridici sus. pui agrafa si il lasi parul ala jos] arata super

Poti sa iti pui doar o cordelutza sau o bentiza si cu parul intins arata super

1 răspuns: