| Aleeeeeeee a întrebat:

Vreau idei de provocari si intrebari [ mai crazy ] pentru jocul adevar si provocare puppy dog eyes [ pe mess; si cu prieteni la scoala ].

7 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

ADEVAR:

e adevarat ca ma placi/iubesti?

cel mai mare defect al tau?

Cand te insori/mariti?

De cate ori ti-ai inselat iubita/iubitul?

Crezi in dragoste la prima vedere?

Ai putea sa te indragostesti de prietenul cel mai bun al iubitului tau?

cea mai penibila situatie in fata careia ai fost pus?

Provocari

te provoc sa pui o poza cu o persoana pe care o urasti la avatar
Te provoc sa iti dezvalui cea mai mare slabiciune a ta

Te provoc sa ne spui pe cine iubesti cel mai mult

Sa te imbraci in haine de femeie/barbat

Sa bea cafea cu maioneza

Sa prinda o foaie cu capul in timp ce tu ii dai drumul dar sa fie in fata cu peretele

iar pe messenger sa dea mass :

Provocare:vand chiloti antiviol. daca vreti canta si melodia lui salam in autobuz.licitatia incepe de la 100lei si se poate incheia la 1000 lei.

| kindness a răspuns:

So... la mine in sc un baiat i-a pus provocarea altui baiat ca atunci cand o profesoara trece pe hol sa se duca la ea si sa-i puna mana pe fund rolling on the floor). si sa zica " scuzti-ma m-am impiedicatrolling on the floor bine faza e ca nu a avut curajul insa a facut altceva : in timp ce stranuta sa zica la hapciu " hash****" si sti cum suna rolling on the floor; sa lipeasca guma pe scunul unui coleg care il enerveaza; sau sa puna apa pe scaunhee hee. sau smug. sa faca o declaratie de dragoste asa serioasa unei fete pe care nu o place/o uraste/nu o suporta laughing...cam atatwinking am multe dar nu-m vin acum in capaatrazana laughing pa pa

| AnnnaMarrria a răspuns:

Ai putea sa-i pui sa manance hartii sau sa O declaratie d dragoste la...

Un sarut la... Daca nu la...

un dans provocator p mel...la...(pentru fete)

Suna-l p pretenu/pretena tah si lasane sa vb ca ea/el, iar voi faceti misto(asta e cam aiurea)

Si sa nu uiti o regula imp:FARA REFUZURI, nu iti convine nu mai jociwinking
sau un streaptease
sau mananca 10 mere in 39 sec.laughingglumeam!
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

provocari :
1.sa iti pupi degetul mare de la piciorul drept.
2. sa spui ' te iubesc ' unei persoane pe care o urasti ( in gura mare )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau iute celor mai tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau ata celor m, ai tari

| Puxi a răspuns:

Intrebari:
Ce melodie adori? Dar ce melodie urasti?
Ai avut iubit?
Daca ai fii pe luna, ce ai face?
Daca ai avea suc de mere verzi si un coleg/prieten ti-ar cere ce ai face? I-ai da sau ai scuipa in el?
Cum te-ai descrie?
Provocari:
Te provoc sa iti iei o inghetata si sa o lingi si dupa sa urli in gura mare : WOAW, IN TIMPUL MEU NU EXISTA INGHETATA!
Te provoc sa intrebi un adult/copil de pe strada daca il iubeste pe Guta.
Te provoc sa iti mazgalesti un tricou alb scriind pe el :I love manelele si sa mergi cu el pe strada.

Gata, peace!