| MissPinkPurple a întrebat:

Vreau intrebari gen familiada. dau funda, dar sa fie intrebari date de voi nu site-ri cu jocuri

Răspuns Câştigător
| MaryCM a răspuns:

1. Ce faci dupa ce ti s-au dat papucii?
2. Ce iti iei in bagaj cu tine la mare/munte?
3. Ce faci dupa ce ai fost concediat?
4. Numiti ceva ce aveti in casa si recunoasteti dupa zgomot.
5.Care sunt avantajele unui om inalt, fata de unul scund?
6.Barbatii cred ca nu e bine sa opresti o femeie atunci cand?
7.Ce face o persoana pentru a-si potoli emotiile inaintea unui interviu?
8.Numiti ceva ce-i face pe oameni sa se enerveze.
9.Numiti un aliment de culoare alba.
10.Ce tradeaza varsta oamenilor in ciuda eforturilor lor de a o ascunde?
11. Numiti un obiect indispensabil in bucatarie.
12. Ce faceti prima data dupa ce va treziti?
cam atatea mi-au venit pe moment, sper sa fie bune... funda? ^_^