| FireEye a întrebat:

Vreau neaparat sa stiu ce se mai intampla in tvd. aproape am temrinat sezonul 2 happy Si vreau sa stiu dispare /moare cineva, elena se apropie de damon, ceva.happy va rog explicati-mi si mie happy funda:O3[nerabdatori. eu din carti nu inteleg nimiC.si mai ales nu sunt imagini cu DAMON sad:X:X:X]

1 răspuns:
| Simonaaaaa a răspuns:

Fa-ti cont pe vplay si ai acolo absolut toate episoadele care au aparut. Doar ca nu corespund exact cu cartile dar oricum e mai bun filmulwinking