| Sk8_3651 a întrebat:

Vreau niste filme de groaza bune, dar nu din cele populare gen chucky, niste filme mai putin populare dar sa fie interesante, sau daca nu-s de groaza macar niste filme care te tin in suspans gen perfect hideout, urgennt funda!

3 răspunsuri:
| alexxa a răspuns:

Darkness, Tamara, Drag me to hell, Sorrority Row, Don't look up, One missed call, The unborn, House of wax

| emodoll666 a răspuns:

Azi am urmarit niste filme de groaza super: "5ive girls" si "Don't be afraid of the dark"

| bogz a răspuns:

Crywolf