| AnonyMess a întrebat:

Vreau niste incurajari pentru TEZA de la fete mai ales

3 răspunsuri:
| XtremePWN a răspuns:

Scrii prost in limba romana si ar trebui sa iti para rau pentru asta. Sper sa nu iei nota de trecere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei si majorete in timp ce scrii la teza?

| Smiiiley a răspuns:

Heii:*!
La teza nu iti trebuie incurajari! Cu sau fara ele, o sa iei aceeasi nota! Daca te-ai pregatit destul in cat sa iei o nota bunicica(poate chiar 10 :O:O:O:O )o sa iei... daca nu, NU! Oricum, nu te stresa, ca trece si teza! Viata ta nu se rezuma la teza asta! Asta e o chestiune pasagera, ca s-o citez pe doamna Monica Gabor(fosta Columbeanu) laughing))laughing)laughing!