| GriRazvan a întrebat:

Vreau niste vitamine pentru mine va rog ceva supliment alimentar...nu calciu gen Vitamax ...am 16 ani!

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Vitamax sunt niste vitamine foarte bunehappy Am luat si eu.

| Stef69 a răspuns:

Sall Mihaiiii ai 16 ani nu face prostia sa iei suplimente alimentare sa iti creasca muschii pe tine ca la un moment dat te opresti sa mai iei si te faci ca o pruna uscata mai bine trace de niste fiare la sala sau daca nu ai banii trage de 2 sticle de 5 litri pline cu apa e mai sanatos decat sa iei suplimente asta e parerea mea big grin

| GriRazvan explică (pentru Stef69):

Nu vorbesc de suplimente din astea.straight face vb de suplimente obisnuite diverse vitamine...