| Bojthe a întrebat:

Vreau noii idei de poze in genul: http://shreck.shreck.hi5.com/friend/photos/displayPhotoU ser.do? artistType&ownerId=495665818&photoFuid=01421583190300vkB ulC158319 (sunt eu)
cine imi da cele mai multe are funda restul` vot:)

Răspuns Câştigător
| Alexxys a răspuns:

Incercarea ta de a face o poza sa fie artistica e buna, treaba e ca mai are nevoie de multe retusari intr-un program de editare foto, sa aplici un blur, sa fie alb negru, etc. Iar bandajul trebuia facut putin mai altfel, hmmm sa zicem mai fancy si nu sa para bandaj ca al mumiilor. Mi se pare ca esti fan Lady Gaga, pai cred ca e o buna sursa de inspiratie pentru genul asta de poze. Poti sa cauti si pe net ceva de genul "inspirational portrait photography" sigur vei gasi ceva sa-ti de-a idei! Bafta in cautare si nu uita ca majoritatea pozelor artistice de azi sunt retusate ca sa fie si mai expresive!

4 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Aratzi ca pul.a mearolling on the floor))

| poliku a răspuns:

Pai nu iti trebuie poza ca te fac eu sa arati asa!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Imbraca-te in rochie cu tocurie lui maicata si cu niste ochelari de soare mai mari ca [,] capul tau

| LoveeMee a răspuns:

Lol ce fraiera esti