| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o declaratie de dragoste care sa i demonstreze fetei ca o iubesc si nu iubesc alte fete doar pe ea si atat si sa-i arat cat de mult o pretuiesc FUNDAAAlove struck nu vreau rasp de gen: gaseste tu un etc...

Răspuns Câştigător
| Pufyllyk a răspuns:

"Iubita mea, tu esti ce am mai scump crede-ma pui. Nu pot sa-mi vad viata fara tine. De cand is cu tine in ochii mei nu mai este altcineva, doar tu! Crede-ma te iubesc mult, ma jur ca te iubesc si ca nu mai vreau sa fiu cu nimeni altcineva decat cu tine.Esti viata mea!" Bafta sper sa iti gasesti tu cel mai bine cuvintele si sa ii spui cu adevarat din suflet ceea ce simti..crede-ma asta isi doresc fetele!

1 răspuns:
| BlackCinnamon a răspuns:

"De cand te cunosc pe tine orice alt gen de fata care credeam ca o sa'mi placa, a disparut happy, si acum ai ramas doar tu ^^ " ce zici? happy.