| Cavalar a întrebat:

Vreau o gagica din bucuresti. Am 14 ani fac baschet de performanta. Invat bine, dar nu sunt nici tocilar (am media 9)

5 răspunsuri:
| stuffhappens a răspuns:

Eu cavalere!

| Lovelyix a răspuns:

Scuza-ma, dar chiar e necesar? Adica o prietena nu o ai doar pentru ca o ceri. Trebuie sa vina de la sine. Nu este un cadou, nici un obiect. Nu conteaza ca faci baschet, conteaza daca esti o persoana pe placul ei. Eu nu cred ca e o intrebare potrivita. Exista retele de socializare. Poti cunoaste acolo pe cineva pe placul tau, dar intrebarea este stupida.

| Buuff a răspuns:

Eu no sa-ti tin o predica d-aia in care sa-ti spun ca ai nevoie de sentimente pentru a avea o iubita. poate ai tu media 9 dar esti prost de dai in gropi.tu vezi ce intrebare pui.Ce prietena vrei tu bai vere?rolling on the floor.la ce intrebare pui sunt sigur ca te intrebi si cum ai venit tu cu barza! Numai ocupa spatiu degeaba pe site astawinking Vai de capu tau oh go on

Răspuns utilizator avertizat