| LalLyBoOmD a întrebat:

Vreau o geanta pentru scoala, destul de incapatoare. daca stiti site uri faine sau pe unde pot gasi in Iasi voi fi recunoscatoare si va voi da voturi si funda big grin! Trec intr a 8 a deci nu mi dati cu hannah montana sau de genul asta de copii mici! Thanks!

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Cauta in Deichmann, eu de-acolo mi-am luat ceva de la Reebok.
Sau daca esti din Iasi, pana a ajunge la Mitropolie la Sfanta Parascheva, pe "faleza " aceea sunt magazine cu asa ceva. Chiar joi am fost si cred ca poti gasi acolo ce vrei. Bafta!