| sexxxx a întrebat:

Vreau o parere...
ce imi recomandati sa imi iau lant de argint gros de vreo 100g, sau un lant de aur mai subtire? funda!

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Mei imi plac cele subtiri de argint
eu zis ca mai frumos e unul subtire happy

| Larysa13 a răspuns:

Un lant de aur mai subtire (parerea mea) happy

| Chryssuu a răspuns:

Salut...eu zic un lant de aur subtire pentru ca dinalea groase poarta numa Tiganelewinking

| MaRyUkK a răspuns:

Aur mai subtire este mai tare celalalt argintiu e pentru golani cred eu ar fi mult mai frumos mic si scump decat mare si nu asa de scump, parerea mea. FUNDA?

| sweetpeppers a răspuns:

Aurul nu se mai poarta din 2008, deci iti recomand argintul, mai ales daca esti brunet\a sau roscat\ahappy

| sweetpeppers a răspuns:

Aurul nu se mai poarta din 2008, asa ca iti recomand argintul, mai ales daca esti brunet\a sau roscat\ahappy