| KoWalSky a întrebat:

Vreau o parere despre cat de bine e realizat acest video, si unele sfaturi :D

http://www.youtube.com/watch?v=PPjD3RxDrKw

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede că aţi muncit,asta e evident. Îmi place că i-aţi inculs şi pe cei mici în acest filmuleţ,erau acolo pe teren câţva,dacă nu mă înşel.
Este bine realizat şi videoclipul,dar mai mult curaj, se vede teamă în paşii unora, se citeşte nesiguranţă. Oricum felicitări pentru tot!
Mie mi-a plăcut cel mai mult la minutul 2:26, superb : )
O zi minunată în continuare!

6 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Mie una imi place happy si nu as schimba nimic

Răspuns utilizator avertizat
| KoWalSky explică:

Multumesc tuturorwinking

@roxy nu imi place chiar deloc video-ul care mi` l`ai dat

| Mrrrrr a răspuns:

Doar foarte tare...este super realizat... sfat:mai fa vreo inca 50 de video dinastea.RESPECT pentru cei din video

| iasmynutza a răspuns:

Superrrr
faine salturile peste acea masa de pingpong