| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o schimbarea... ce-mi sugerati sa fac?

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

La ce te referi? sa aduci o schimbare in seamna sa-ti decorezi altfel camera, sa iti cumperi o pereche noua de role, o bicicleta, sa-ti schimbi bratarile, sa-ti pui lentile, sa incerci sa-ti schimbi caracterul(asta mai greu), sa agaugi ceva personalitatii tale. deci?

| Andre3aCrystina a răspuns:

Schimbarea culorii parului, a cofurii, a stilului vestimentar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te referi la fizic?!

| AnaMaria2719 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat la fizic:d

Răspuns utilizator avertizat
| BeStMaN a răspuns:

Suicid happy

| AnaMaria2719 a răspuns (pentru BeStMaN):

Nuuurolling on the floor)) multumesc de raspuns dar in niciun cazhappy

| pisicutzzza a răspuns:

Pai uite cateva idei: te poti vopsii, te poti tunde, schimba.ti hainele, ii poti face cateva schimbari personalitatii, dar nu in rau! iti poti schimba culorile machiajului obisnuit, iti poti cumpara un caine sa iesi la plimbare. ai parea iubitoare, am auzit ca animalul de casa ajuta la schimbarea oamenilor. la personalitate... fundita?

| pisicutzzza a răspuns:

Te ajuta cu cv ideile mele?big grin

| AnaMaria2719 a răspuns (pentru pisicutzzza):

Da. :d mai astept cateva raspunsuri

| madalina2013 a răspuns:

Culoarea parului
iti schimbi hainele
coafura
etc