| EmotionalKoma a întrebat:

Vreau postere/articole cu Justin Bieber sau Avril Lavigne la schimb cu orice poster cu artisti romani sau straini(depinde ce am, totusi am destul de multe), sunt din Craiova.Ms mult!

Răspuns Câştigător
| cıσccσʟαтα a răspuns:

Deci.iti dau un mareee...maree sfat. pe TPU nu se posteza decat intrebari generale.eu una am postere ca ei dar nu pot sa ti le dau pentru. ca stau ff``` departe de tinee.[in alt orass``] asaa.caalaughing.

4 răspunsuri:
| cıσccσʟαтα a răspuns:

Merrciwinking

| EmotionalKoma explică:

Ok,ok data viitoare stiu, mersi mult de sfat...
si fiind singura/singurul cu raspuns:fundahappyacum eu astept merciullaughing

| EmotionalKoma explică:

Np:p

| kokosmin a răspuns:

Poţi căuta pe net câteva firme româneşti care imprimă postere la cerere dacă nu au cu ce vrei tu. Eu am trimis o poză cu Michael Jackson şi mi-au făcut din ea poster, că era destul de mare. Am făcut la tablouri-postere.ro dar mai sunt atâtea.