| Insurgent a întrebat:

Vreau prieteni noibatting eyelashes). Daca esti rocker, emo, punker sau ceva in gen ia id meu reality.killedbatting eyelashes de preferat peste 13 ani puppy dog eyes

1 răspuns:
| AndyAndrey35 a răspuns:

Veste buna 1 am 15 deci am trecut de 13. 2 Sunt o pers timida, 3 Nu ma tai 4 Sunt credincios 5 Imi place stilurile acestea in special, scene kid si emo. Eu sunt o persona mai trista, mai ingandurata, un nor de ploaie asupra mea, nu prea stiu foarte bine sa socializez, cand intalnesc pers noi (transpir la maini, si am o mica durere de burta) deci eu sunt probabil bun...