| fasfdasfsfsafas a întrebat:

Vreau propozitii in care : Al carui, al carei, al caror, a carui, a carei, a caror, ai carui, ai carei, ai caror, ale carui, ale carei, ale caror sa nu fie nici primele in propozitie dar nici ultimele. Dau funda celui care imi face propozitii cu toate

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Oi vrea tu, dar nu este voie!

Din pacate conditiile de publicare si folosirea a acestui forum nu ne permit sa-ti facem temele scolare, asta fiind singura ta responsabilitate de scolar, pe care nu putem sa o incalcam.

Ca atare, iti dorim spor la facut teme!

Uite aici lista cu utilizatorii care ignora sa respecte regulile de postare pe TPU, fiind suspendati din diverse motive, inclusiv pentru cererea de efectuare a temelor scolare:
https://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/