| Lyndsey a întrebat:

Vreau raspunsuri "nebanale" la intrebarea: "Ce faci?". Ma refer la o adresare orala, nu prin intermediul retelelor de socializare. :-d
Exemplu: In sfarsit te intreaba tipul de care iti place: "Ce faci?". Normal ca vrei sa impresionezi. Ce raspunzi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Uite ma duceam pana nu stiu unde, vrei sa vii cu mine?"
"Bine, sunt fericita ca ma mai baga si pe mine cineva in seama / ca mai ma bagi in seama, asta inseamna ca nu m-ai uitat".
"Bine, incerc sa ma gandesc ce o sa fac diseara, ceva sugestii?"
"Destul de bine, dar ma cam plictisesc, n-ai vrea sa mergem undeva impreuna ca si asa n-am mai vorbit de mult".

Doar niste sugestii venite pe moment.

1 răspuns:
| SMaricel a răspuns:

Iooi big grin
Simplu, ii spui ceea ce faci in acel moment.Scurt si la obiect.
Si de aici se poate infiripa o conversatie serioasa, de la lucrurile care iti plac pana la persoana de care iti place.
"Trebuie sa stii sa joci cartea!" big grin