| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa aflu id cuiva de mess si ii stiu doar facebook-ul(dar nu vrea sa-mi dea accept pe el sau numai intra pe el). Cum fac? FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| biobix a răspuns:

Ar fi o idee si de a spus ' denisuk_7800 ', dar uneori nu-ti poate arata daca il are privat.deci daca este de la tine de la scoala sau din cartierul tau. cerei pur si simplu id-ul.sau la facebook, redai cereri de prietenie pana iti da acc >.< :]]

1 răspuns:
| denisuk_7800 a răspuns:

Pai intra pe facebookul lui dai la informatii si vezi ca jos de tot la informatii trebuie sa scrie adresa de email si iai de acolo id-ul fara @yahoo.comwinking sper ca te-am ajutathappy