| Alëxąndŕą a întrebat:

Vreau sa am cu ceva la mana pe mama si pe tata dar cu ce? am nevoie de bani sa im iau o fusta si nu am de gand sa im sparg pusculita deci o filmare m-am gandit eu cu ceva stanjenitor dar nu stiu cu ce cu ce ar trebi de pitit o pitesc dar cu ce sa putea sa ii tin al mana?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))) esti culmea, te gandesti la planuri diabolice si n-are rost pentru o fusta, cere-le bani pur si simplu pentru fustita, alinta-te putin, fa-te ca-i ajuti la curatenie si VOILA banii de fustita sunt ai tai! Bafta!

10 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Doamneeee ce va da in cap!
Daca vrei fusta poti sa i rogi frumos.sau sa faci ceva pentru asta.de ex sa o ajuti pe mama ta sau tatal!
Nu i bine cum gandesti
Poate o sa mi dai stupid dar ti am zis ce cred!

| Alëxąndŕą explică:

Uite c apot ce ei nu mau stanjenit? e vremea razbunari sa ii rog eu pe ei?

| Alëxąndŕą explică:

Sincera sfanta mama bataie nu am primit-o dar asta e nu toti suntem norocosi tongue

| MsETouch a răspuns:

Hehe. fale un video cand dorm si sforaie laughing
eu asa am facut si m-am ales cu o inghetatalaughing

| zooooza a răspuns:

Nu am inteles nimic.Mai scrie intrebarea (corect) si o sa vad cu ce te pot ajuta.
Scuze ca iti zic dar nu am inteles nimic din ce ai scris!

| MadNNNeS a răspuns:

Cerele bani frumos nu trebuie sa "ii ai la mana cu ceva stanjenitor" pentru ca sa iti cumpere o fusta.

| beatricelbd a răspuns:

Nu cred ca va functiona cu santajul
daca te porti frumos si ii vei asculta si le vei cere frumos si educat niste bani iti vor da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci vrei sa-ti santajezi parintii? Cum poti sa te gandesti la asta? Ai mai mult de 10 ani? Nu astfel se procedeaza. Iti garantez ca daca vei face asta sigur nu vei primi ce vrei si isi vor pierde increderea in tine. Daca vrei sa obtii bani de la ei, incearca altfel. Ajuta-i, poarta-te frumos, arata-le ca meriti. Ai incercat sa-i rogi frumos si sa le spui ca iti place si iti doresti mult acea fusta? Sigur functioneaza mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei mama şi duci la tata, fusta cu puşculiţa, înapoiezi apoi te gândeşti că filmarea de pitit e pitită şi crezi că poţi să le păstrezi.

"Capişi?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ce parere ai tu daca i-as convinge pe parintii tai, ca in loc de-o sfanta mama de bataie -asa cum inca se mai practica pe la romani-, sa-si dea acordul in vederea internarii tale pe termen de 1 an la o scoala de reeducare (de corectie, cum se numea candva)?
Iti garantez ca acolo ai mari sanse de a devini profesionista in savarsirea multor fapte penale (inclusiv santajul) dar exista si "riscul " sa-ti vina mintea la cap!
Astept cu interes opinia ta!