| WickedBoy a întrebat:

Vreau sa ascult rock necomercialcryingM'am saturat de trupele care sunt cunoscute in toata lumea si li se face lene sa mai cante bine dupa aiastraight face
Cine imi da nume de trupe rock necomercial primeste funditalaughing
ATENTIE! trebuie sa fie de calitate.:p
erau unii care aveau in nume ceva de genu... the elephant parca.

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Sa-ti dau sa nu-ti dau? Hai ca-ti dau!
DownSpirit
Mettalica
Linkink Park
Emphasis
Abra
Mike Patton
Flirt
Cher
Roxxete
Smokie
Haven & Hell
Abis
Cyfer
AC/DC
Deth
Ozzy Osbourne
Motorhead(sunt cei mai buni)
Marlin Manson
Adam Lambert
Lamx
Led Zeppelin
Oddyssey
Athlete
Jean-Michel Jarre
Chris Angle
Bono

8 răspunsuri:
| WickedBoy explică:

Miam amintit de faza cu elefantulaughingEra cage the elephant rolling on the floor dar alte trupe tot mai cautlaughing

| Alexxe a răspuns:

All American Rejects, Acum hai sa-ti zic ceva... METALLICA, (kit ca tu poate gandesti ca sunt comerciali : ASCULTA (The Day that never comes, Fade to black, onewinking.happy

| anonim_5778 a răspuns:

Asculta Nightwish, OCS, Rammstein, Metallica

| Cromasston a răspuns:

Asculta three days grace!

| WickedBoy explică:

Ms pentru tot. 110 mi-a dat toata lista asta de mi s-a blocat si pcul pana am copiatolaughingEl are fundawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! incearca HIM, Placebo, Three Days Grace, The Pretty Reckless(urmeaza sa-si lanseze albumu de debut), 30 Seconds To Mars, Colplay, Scorpions, The Rasmus, Green Day...depinde si de ce fel de rock iti placewinking Sper ca te-am ajutat

| BRoxana a răspuns:

Alea de mai jos toate sunt cunoscute marolling on the floor

| aliceinchains a răspuns:

Te referi la the elephants bizzare?
ma rog...incearca MUSE... eu ii ador:X