| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau o petrcere si nu stiu daca ma lasa parintii. Am mai vb cu ei dar tot timpul ziceau "e lasa, altadata" si chiar vreau. Sunt si eu adolescenta si vreau sa dau un party misto. Cu baieti si fete. Si nu stiu cum sa fac sa ma lase parinitii. Aveti idei ce as putea face?

3 răspunsuri:
| silverfaith a răspuns:

Ok dk ii parti noi astia de aci vrem data si ora si locatie si venim sa ne petrecem big grin dar ca sa te lase parinti spune-le cinstit ce vrei si fai sa intelega k chiar iti doresti acest lucru si k totul o sa fie ok fara politie pompieri salvari si din astea, si totul o sa fie ok, comunicare este cheia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa primesti multe raspunsuri, peste o zi sau doua sa ii chemi pe parinti sa citeasca raspunsurile pe care le-ai primit! mai mult ca sigur ca or sa ramana impresionati de ce o sa se scrie aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa, te lase.eu am permis de revelion. m-am distrat cu ei de parca eram de seama lor, si le-a placut asa de mult ca au mai vrut odata.cheltuiala tuturor, si avantajul de a fi aproape, pentru o mai buna supraveghere.subtil asa.ai mei au, 7 ani 16 si 19.si am avut 8 perechi. a fost minunat.