| vaush a întrebat:

Vreau sa fac contestatii dar imi este frica, este cineva care a făcut? V-a mai scuzut/plusat?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt copii care au facut contestatie, unora li s-a marit media dar altora le-a fost scazuta, deoarece la a doua corectare s-au depunctat mai multe greseli si nota a fost scazuta.

Daca esti sigur 100% ca tu ai facut foarte bine si ei nu te-au notat corect, atunci poti face contestatie.

| sierra1 a răspuns:

Stai cu baremul in mână și compari ce ai făcut cu ce se dă și apoi decizi