| Alee_9909 a întrebat:

Vreau sa fac filmulete pentru you tube.Adica sa pun o melodie si in acelasi timp sa ruleze versurile.Cum sa fac ca versurile sa fie in acelasi timp cu melodia? Cum sa pun pe o imagine niste versuri? Ce programe stiti?

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Exista mai multe programe si unul din ele e Movie maker, il descarci de pe internet, ti l instalezi si acolo o sa ti dai seama unde se pun pozele, are un chenar mare in dreapta, melodia undeva jos, cum vrei sa ti apara scrisul, culoarea scrisului, e tare programul, il am si eu

| purex a răspuns:

Movie maker happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc ca ai pus intrebarea Maddy si eu vreau sa stiu asta