| ROmanWhat a întrebat:

Vreau sa fac o emisiune pe youtube, dar nu știu despre ce sad. Aici interveniți voi TPU, despre ce ați vrea sa fac emisiunea? Pana acum am avut câteva idei dar mi-am dat seama ca nu sunt bune.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

De a ajuta oamenii,de machiaj,de cântat,de actorie,de făcut părul,de haine,de diferite știri din showbiz și dacă vrei poți să ei un prieten/prietenă să te ajute,baftă,când îl faci să îmi dai linkul să văd și eu, sunt sigură că o să fie genial, ai imaginație bună după blogul pe care l-ai făcut.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună ROmanWhat!

De a ajuta oamenii,de machiaj,de cântat,de actorie,de făcut părul,de haine,de diferite știri din showbiz și dacă vrei poți să ei un prieten/prietenă să te ajute,baftă,când îl faci să îmi dai linkul să văd și eu, sunt sigură că o să fie genial, ai imaginație bună după blogul pe care l-ai făcut.