| AlecsToInfinity a întrebat:

Vreau sa fac o farsa de ziua unui prieten și sa ii pun ceva picant în suc ce ce mai picant boia sau piperul măcinat

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce, vrei sa-l bagi in spital, taman de ziua lui?
Daca vrei sa-i faci o farsa, fa -i ceva intr-un pachet, dar NICIODATA sa-l omori, sau sa-i faci ceva rau sa inghita si sa fie alergic, ca moare.
In orice caz, nu cred ca ii vei fii tu prieten pentru multa vreme.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Piper Cayenne. Dar eu nu recomand farse cu mâncare și băutură. Sunt de prost gust.

| ywar a răspuns:

Ilustreaza perfect istetimea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Marbea a răspuns:

Sunt farse de prost gust!