| ly01 a întrebat:

Vreau sa fac o petrecere ce jocuri si ce sa facem? va rog ajutati.ma!

Răspuns Câştigător
| dyddyyyx18 a răspuns:

Adevar sau provocare, sticlutza, jocuri cu carti, dansat, jocul cu scaunele si muzicaa [laughing], mima, "fete, filme, si baieti", vizionat diverse filme, tomapan(eventual pe alte chestii decat in mod normal; gen nume de fete, nume de baieti, magazine, formatii, cantece, actrite, etc), etc.

6 răspunsuri:
| dyddyyyx18 a răspuns:

Adevar sau provocare, sticlutza, jocuri cu carti, dansat, jocul cu scaunele si muzicaa [laughing], mima, "fete, filme, si baieti", vizionat diverse filme, tomapan(eventual pe alte chestii decat in mod normal; gen nume de fete, nume de baieti, magazine, formatii, cantece, actrite, etc), etc...

| cristi 25 a răspuns:

Singurele jocuri care se fac la o petrecere e dansul altele nu, te face sa te simti si bine da si foc petrecerii veselie etc, alta idee nu mai e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invita doar pe prietenele sau prieteni in care poti avea incredere

| ly01 explică:

Bune idei! Dar as vrea mai multe raspunsuri!

| pufuletenebun a răspuns:

Adevar sau provocareee! smug

| VIP_3544 a răspuns:

Adevar sau provocare ...sticlutawinking