| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fiu admina la o pagina, daca se poate peste 500 de like-uri, daca sunteti interesante dati add id-ului: teo_draguta_2009@yahoo.com

1 răspuns:
| BloodyDress a răspuns:

BUUUN! De unde sa incep? Vroiam sa-ti dau o pagina de facebook unde puteai fi admina, pagina mea de facebook care are 1.263 likes big grin dar se vede dupa idhappy si nupe username-ul tau ca nu prea merita big grinbig grin No ofense, but...blondutzaaa si dragutzaa? laughing