| Tiffany_4986 a întrebat:

Vreau sa ii atrag atentia unui baiat si nu am idee cum. plsss sugestii (fundita)

5 răspunsuri:
| FetitzaCuOchiiCapruy a răspuns:

Uite-te fix in ochii lui...Asa te va remarca cu siguranta!

| Bii26 a răspuns:

Bună
Fii tu însuţi.
Uită-te cu dragoste la el.
Zâmbeşte-i.
Pa, pa
By Piţifiţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de ce simti u pentru el. Dar un micut sfat de la mine sa nu insisti prea mult ca apoi pari disperata. Dar am si eu o intrebare dc toti care postati intrebari scrieti la urma "fundita"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are facebook, lasa-i un like, sau joaca adevar sau provocare si raspunde la o intrebare de acolo legata de el si asa te va remarca, iar daca ii pari interesanta, mai departe va merge de la sine, trebuie doar sa astepti.

| dellya13 a răspuns:

Din moment ce va cunoasteti nu prea ai cum sa il impresionezi decat fizic. E normal sa te stie asa cum esti naturala, iar daca ai incerca sa il impresionezi prin ceva comportament...ai deveni falsa.
Eu ti-as recomanda sa faci o schimbare de look.Fa o vizita pe la coafor, cosmetica + shopping. Nu ar strica putina sala/un sport.
Ai grija sa fi mereu aranjata pana la ultimele detalii.
Unghii ingrijite+ par aranjat + putin rimel+ putin creion + cateva accesorii.Nu uita ca mereu trebuie sa fii aranjata.Foloseste un parfum dragut dar nu in exces + un luciu de buze(ideea e sa iti fie mereu hidratate buzele).
Chestia asta trebuie sa o respecti zi de zi.Indiferent daca te afli intr-o zi mai proasta.O domnisoara ce se respecta arata bine chiar si in cele ma groaznice zile.
Daca prin chestia asta nu il impresionezi.Inseamna ca nu esti genul lui de fata si nu te va putea privi niciodata ca pe o potentiala iubita. Sper ca iti sunt de folos, te pup