| DiiiAnAaaa a întrebat:

Vreau sa ii fac o farsa iubitului meu.big grin pe cale telefonica. Cea mai tare idee primeste fundita.:*

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Spune-i ca ai ramas gravida si astfel te vei convinge si ce fel de om este, in caz de ceva...

14 răspunsuri:
| DiiiAnAaaa explică:

Asa cum? facandu-i o farsa?

| Exilee a răspuns:

Mie mi se pare foarte irelevant, un gest irational. Numai copiii de gradinita ( poate avem si adulti la cresa cine stie) mai practica pacalelile, farsele si asa mai departe.
Nu spun ca nu ar trebui sa avem umor, dar de-obicei lumea exagereaza mult prea mult in aceasta zi.O farsa facuta corect trebuie sa nu supere ''victima'' care a cazut-n ''plasa''. Dar de cele mai multe ori, ( chiar si-n aceasta zi) ''victimele'' deja au devenit impulsive.

| DiiiAnAaaa explică (pentru Exilee):

Disagree. happy

| Exilee a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Tie ti-ar conveni sa ''iei plasa''-cum se spune? Nimeni nu doreste sa devina tinta unor glume de prost gust.

| DiiiAnAaaa explică (pentru Exilee):

Nu toate glumele sunt de prost gust. Nu ii voi face iubitului meu o gluma care sa il supere sau sa il sperie tare, poate doar un pic pe moment. big grin

| Exilee a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

''Nu toate glumele sunt de prost gust''. Ai dreptate.
Ma rog, din partea mea poti sa-i faci orice laughing).
Bafta!
Nu de-alta, dar am intalnit azi mai mult de 50 de persoane ( pe strada) si au ''luat plasa'', iar apoi au devenit impulsive. Serios acum, lumea nu mai stie de gluma-n zilele noastre. Este greu de inteles umorul.

| drogh a răspuns:

Îi spui că ai căzut şi te-ai lovit atât de tare la picior încât trebuie să vină la tine să te ducă la spital.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i că. ai întâlnit pe altcineva thinking Îți pare rău că trebuie să-i spui asta telefonic, dar față-n față n-ai fi avut curajul. zic și eu laughing

| oAaaNaa a răspuns:

Spune-i ca te desparti de el!

| XxcorixX a răspuns:

Suna-l si spune-i ca ai ramas gravida cu altul, incearca sa pari ingrijorata si speriata. Va trage o sperietura.

| simplyM a răspuns:

Spune-i ca ai avut un accident si esti pe la spitallaughing

| Bella_Shasa_1993 a răspuns:

Buna am ceva sa iti spun am iubit tu esti ala
Sau
iubi
elspune: da
tu :esti
el:cum
tu:sexyyyyyyyyyyyyy

| DiiiAnAaaa explică (pentru Bella_Shasa_1993):

laughing)))) a 2-a e dulce rau. dar nu e chiar o gluma. el stie ca e sexi pentru minehee heelove struck

| Bella_Shasa_1993 a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Da dar ce ar fi saii amintesti